Diyetisyen & Yoga Eğitmeni

15.11.2020 02:02:00
Diyetisyen & Yoga Eğitmeni

 

Farkındalık Temelli Beslenme Ve  Stres Azaltma Programı insanlığın ve dünyanın gelişim süreçleri içerisinde insanın kendini içinde bulduğu sistemi, kültürü, durumu, ilişkisi ve dünyayı fark etmesi birçok farklı açıdan uygulama teknik araç ve testlerin uygulandığı bireyin zihinsel, bedensel, duygusal ve ruhsal farkındalığını destekleyerek yaşamla dengelenmesini hedefler.

Bilinçli farkındalıkla beslenme çalışma ve uygulamaları duygularımız, düşüncelerimiz, motivasyon ve davranışlarımızla ilgili farkındalık kazanmamızı sağlar. 

Ne yediğimizden ziyade nasıl yediğimizi öğrendiğimiz bir süreci kapsamaktadır. Yeme davranışlarının neden ve nasıl oluştuğunu fark etmemizi sağlayarak, fiziksel açlık- tokluk kavramlarının duygusal ve düşünsel açıdan farkında olarak, çevresel faktörlerden etkilenmeden, besin seçimi- tüketimi ile ilgili yargılamada bulunmadan şu anda tüketilecek olan besinlerle olan ilişkimize ve yemek yeme esnasındaki otopilot davranışlarımıza dair farkındalık oluşturan bir yaklaşımdır.

Diyetisyen & Yoga Eğitmeni
Nursel Keklik

0542 530 70 70

 


Danışmanlık Satın Al

 

Danışmanlıklar