Yetişkin Danışmanı

30.3.2019 19:21:00
Yetişkin Danışmanı

 

Farkındalık yaratıp tamamlanmamış parçamızla yüzleşmenin yolu, kendimizi duymak ve hissetmekle başlar. Bir davranış sizi istemediğiniz sonuçlara götürmesine rağmen tekrar edebilir. Kendini besleyen problem her defasında daha da güçlenir ...ANCAK... problemin anlamı ve amacı yeniden yorumlandığında bu döngü bozulabilir. Sıkışmış olmamıza rağmen, konfor alanı zannettiğimiz o yerden bir adım atarak çıkmak, döngüyü değiştirecektir.

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde ve samimi bir ortamda yapılmaktadır. Bütüncül Değişim Akademisi, Bahçeşehir İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte, telefonla ve skype üzerinden görüntülü sohbet sistemi ile görüşme yapmayı tercih eden bir çok danışanımız oldu.

Şuan Türkiye'de ve yoğunluk olarak Avrupa ülkelerinde olmak üzere, dünyanın farklı bölgelerinde hizmet sunduğumuz birçok danışanımız bulunmaktadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre farklılık gösterebilmektedir.Konuya ve desteği alan kişinin değişim sürecine göre seans süresi farklılık göstermektedir. 

Yetişkin Danışmanı Derin Hafize Buğda 40 yıllık birikimini bütüncül bir yaklaşımla ruh, beden ve zihin sağlığının omurgasını oluşturan dört ana başlıkta (iletişim, hareket, kaliteli uyku ve beslenme) ele alarak 10 yıldır yetişkin danışmanı, ilişki danışmanı, yaşam koçu, yoga eğitmeni, değişim uzmanı olarak kişinin ihtiyacı doğrultusunda bedensel ve zihinsel farkındalığı eş zamanlı başlatarak Bütüncül Değişim Akademisi ve Danışmanlık Merkezi'ni de kurarak, bilinçli farkındalık stres azaltma temelli eğitimlerle de bireylerin ve kurumların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel ekibi ile bireyin değişim sürecine online olarak da destek olmaktadır.

Yetişkin Danışmanlığı
Yetişkin danışmanlığı insanlığın ve dünyanın gelişim süreçleri içerisinde insanın kendini içinde bulduğu sistemi, kültürü, durumu, ilişkisi ve dünyayı fark etmesi birçok farklı açıdan uygulama teknik araç ve testlerin uygulandığı bireyin zihinsel, bedensel, duygusal ve ruhsal farkındalığını destekleyerek yaşamla dengelenmesini hedefler.

Kişinin stresle dolu yaşamında bedensel ve zihinsel bir farkındalık başlatıp yeniden mükemmel sağlığını kazanıp, yaşamının kontrolünü kendi eline alması için bütüncül bir yaklaşıma ihtiyacı vardır.

Kendi eksik kalan parçanı, iletişimde olduğun kişilerde tamamlamaya çalışmaktan yorulduysan, kendinle iletişime geçmenin tam zamanı!

1-Yetişkin danışmanı kimdir?

Kişinin kendisinde var olan potansiyelini açığa çıkartmasında yanında olan, size güçlü sorular yönelterek değişim sürecinizi  farkındalıkla başlatan, objektif bir gözle bütününüzü görme yolculuğunda yanınızda bulunan kişidir. Farkındalıkla birlikte seçenekleri çoğaltarak danışanın sorumluluk duygusuyla eyleme geçmesi bu süreçte bireyin özgüveninin yükselmesiyle değişimin sürecini hızlandırarak çözüme ulaşmak hedeflenir.

2-Yetişkin danışmanıyla görüşmeleriniz nasıl yapılır?

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde ve samimi bir ortamda yapılır. Yüz yüze, telefonda, Skype üzerinden görüntülü konuşma  aracılığıyla görüşmeler sağlanabilir. Haftada 1 defa 1 saat süreli seanslar en uygun planlamadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre değişiklik gösterebilir.

3-Ne kadar süre danışmanık desteği almalısınız?

Konuya ve desteği alan kişinin değişim sürecindeki istekliliğine göre değişebilir. Kişisel önerim minimum 10 seanstır.

4-Bireysel/Kurumsal danışmanlık hizmetleri

 • Kendini Tanıma
 • Kendinde Ustalaşma
 • Bilinçli Farkındalık
 • Değişim ve Dönüşüm
 • Seçimler
 • İlişki/İletişim
 • Hedef/Amaç belirleme
 • Kişisel Gelişim
 • Özgüven ve Özsaygı
 • Duygu Yönetimi
 • Mentörlük
 • Kariyer Planlama
 • Kendi potansiyelini keşfetme
Sevgi ve sağlıkla.
 
Kurucu & Eğitmen
Derin Hafize Buğda


Danışmanlık Satın Al

 

Danışmanlıklar