Franchise

3.4.2020 15:59:00
Franchise

 

Türkiye`de ve dünyada bütüncül yaklaşımıyla bir ilk olan Bütüncül Değişim Akademisi, ruh, beden ve zihin sağlığının altını çizerek yayılmasına destek olmaktadır. 

Kişinin stresle dolu yaşamında bedensel ve zihinsel bir farkındalık başlatıp yeniden mükemmel sağlığını kazanıp, yaşamının kontrolünü kendi eline alması için bütüncül bir yaklaşıma ihtiyacı vardır. 

Franchise vermeye başlayan Bütüncül Değişim Akademisi, samimiyetle ailenin bir parçası olmak isteyenlere kurumsal yapısı ve akademik temellere dayalı içeriği ile büyük avantajlar sağlamaktadır. 

İçeriği çok zengin olan Bütüncül Değişim Akademisi, psikoloji, danışmanlık, değişim uzmanları, diyetisyen, sporun tüm alanları, kişisel gelişim, eğitim, ağrı tedavileri, sanat ve birçok alanı kapsamaktadır. Sizler de ya kendi alanınız ya da bir ekip olarak bütüncül bir yaklaşımla devam edebilirsiniz. 

Bütüncül Değişim Akademisi kurumsal markaların sunduğu avantajlardan çok daha fazlasını sağlıyor. Ailemize katılacak olanlara değişim merkezinin lokasyonu, mimarisi ve iç dekorsayonu için danışmanlık, eğitim ve finansal kontrol ile ilgili destek, merkez açılışı ve tanıtımına ilişkin destek, tanıtıcı seminerler, broşürler, logo, kartvizit, görsel tasarımlar, e-posta ve telefon ile danışmanlık hizmeti, sunduğu fırsatların sadece bir kısmıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

E-mail: info@butunculdegisim.com 

......