Kurumsal & Bireysel Onlıne Eğitimler

30.5.2018 11:40:00
Kurumsal & Bireysel Onlıne Eğitimler

 

Online Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Her insan kendi öznel hikayeleri ile yeni ve sağlıklı bağlar oluşturmayı hak eder. Psikolojik danışmanlık süreci bireylerin içsel çatışmaları, psikolojik dinamikleri, bilinçdışı süreçlerinin farkına varmaları ve farklı, yeni pencereler ile yaşamla daha sağlıklı bağlar kurmalarını hedefler. Bu hedefe ulaşmanın başlıca yolu ise geçmiş yaşamın yeniden ele alınması, aydınlatılmasından geçer. 

Teknolojinin gelişmesi ile bu süreç fiziksel imkan olarak daha konforlu bir hal almıştır. Özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız online psikolojik danışmanlık hizmetlerinden sık sık faydalanmaktadır. Yurt dışında olduğu kadar yurt içinde de online çalışan psikologlar sayesinde, bulunduğu yerde psikolojik destek imkanı elde edemeyen bir çok kişi de kendi ruhsal süreçlerine başlayabilmektedir. 

Klinik Psikolog Emine Soybay Afyonluoğlu 2016 yılından bu yana online çalışmalarını sürdürmektedir. EMDR Terapisi, Psikodinamik Yaklaşım, Sistemik Yaklaşım ve Aile Dizimi bireysel seanslarının online olarak da yapılabiliyor olması, yüz yüze yapılan seanslar ile aradaki farkı kapatıyor ve süreç aynı şekilde devam edebiliyor. 


Uzman Klinik Psikolog
Emine Soybay

0542 530 70 70

Online Danışmanlık Hizmetleri

  • Profesyonel Yaşam Koçu
  • Yetişkin Danışmanı
  • İlişki Danışmanı
  • Değişim Uzmanı

Farkındalık yaratıp tamamlanmamış parçamızla yüzleşmenin yolu, kendimizi duymak ve hissetmekle başlar. Bir davranış sizi istemediğiniz sonuçlara götürmesine rağmen tekrar edebilir. Kendini besleyen problem her defasında daha da güçlenir ...ANCAK... problemin anlamı ve amacı yeniden yorumlandığında bu döngü bozulabilir. Sıkışmış olmamıza rağmen, konfor alanı zannettiğimiz o yerden bir adım atarak çıkmak, döngüyü değiştirecektir.

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde ve samimi bir ortamda yapılmaktadır. Bütüncül Değişim Akademisi, Bahçeşehir İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte, telefonla ve skype üzerinden görüntülü sohbet sistemi ile görüşme yapmayı tercih eden bir çok danışanımız oldu.

Şuan Türkiye'de ve yoğunluk olarak Avrupa ülkelerinde olmak üzere, dünyanın farklı bölgelerinde hizmet sunduğumuz birçok danışanımız bulunmaktadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre farklılık gösterebilmektedir.Konuya ve desteği alan kişinin değişim sürecine göre seans süresi farklılık göstermektedir. 

Yetişkin Danışmanı Derin Hafize Buğda 40 yıllık birikimini bütüncül bir yaklaşımla ruh, beden ve zihin sağlığının omurgasını oluşturan dört ana başlıkta (iletişim, hareket, kaliteli uyku ve beslenme) ele alarak 10 yıldır yetişkin danışmanı, ilişki danışmanı, yaşam koçu, yoga eğitmeni, değişim uzmanı olarak kişinin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda bedensel ve zihinsel farkındalığı eş zamanlı başlatarak Bütüncül Değişim Akademisi ve Danışmanlık merkezinde profesyonel ekibi ile bireyin değişim sürecine online olarak da destek olmaktadır. 

Kurucu & Eğitmen
Yetişkin Danışmanı

0542 530 70 70

 

Online Diyetisyen

Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği salgın tedbirleri nedeniyle beslenme ve diyet ile ilgili ihtiyaçlarınızın kesintiye uğramaması adına sizleri kliniğimize değil online diyet sistemimize davet ediyorum. Online diyet sizlere evinizin ferahlığında kilo verme ya da kilo alma hizmeti sunan, Whatsapp üzerinden uygulanan başarılı bir yöntemdir.

Uzman Diyetisyen
Cansu Azizoğlu

0542 530 70 70